Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

seks
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Ankiety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy kochałes/aś się kiedyś na jachcie?
tak - na jachcie morskim - "w drodze"
27%
 27%  [ 1090 ]
tak - na jachcie morskim - tylko w porcie
11%
 11%  [ 444 ]
tak - ale tylko na śródlądowym
26%
 26%  [ 1056 ]
nie - jeszcze nigdy
33%
 33%  [ 1327 ]
Wszystkich Głosów : 3917

Autor Wiadomość
Wojtek Sulewski
Administrator


Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 Gru 2006 20:10    Temat postu: seks Odpowiedz z cytatem

Czy kochałes/aś się kiedyś na jachcie?
_________________
pozdr. Wojtek
www.rejsymorskie.net


Ostatnio zmieniony przez Wojtek Sulewski dnia 04 Gru 2006 21:08, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Sulewski
Moderator


Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 Gru 2006 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcialbym zaznaczyc ze ankieta nie ma na celu promowania tak zwanej wolnej
milosci, poligamicznosci i tym podobnych rzeczy zle kojarzonych przynajmniej
w naszym spoleczenstwie.
osobiscie akurat mam dosc konserwatywne pogady na temat plciowosci i
partnerstwa i z gory prosze o niekomentowanie osobiste.


Ostatnio zmieniony przez Adam Sulewski dnia 17 Sty 2007 17:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bieniek
Gość





PostWysłany: 20 Gru 2006 22:34    Temat postu: Dlaczego nie morze Odpowiedz z cytatem

Niestety, moja żona nie lubi żeglować po morzu. Stąd też pozostają Mazury z całym swoim urokiem. Wink
Adaś - ciekawe masz pomysły na ankiety.
Z uwagi na termin wpisu, życzę wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu ciekawych rejsów w Nowym Roku. Szczególnie pozdrawiam załogę Śmiałego z majowego rejsu w 2005 r.
Powrót do góry
~Kapitan Dziki Szał~
Gość





PostWysłany: 15 Sty 2007 14:57    Temat postu: sam sex Odpowiedz z cytatem

no więc ja sie kocham ze wszystkimi i wszedzie jak jestem na morzu, nie wazne czy prowadze szkołke czy rejs czy na jeziorze, poprostu robie to, zawsze kapitan ma prawo zeby wyrwac jakas dziewczyne wkoncu mu sie nalezy, raz nawet przeruchałem cały skład jak jechalismy na Wyspy Owcze, dobra wycieczka była wtedy, gorąco pozdrawiam wszystkie panie!
Powrót do góry
Adam Sulewski
Moderator


Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: 17 Sty 2007 17:18    Temat postu: Re: sam sex Odpowiedz z cytatem

~Kapitan Dziki Szał~ napisał:
no więc ja sie kocham ze wszystkimi i wszedzie jak jestem na morzu, nie wazne czy prowadze szkołke czy rejs czy na jeziorze, poprostu robie to, zawsze kapitan ma prawo zeby wyrwac jakas dziewczyne wkoncu mu sie nalezy, raz nawet przeruchałem cały skład jak jechalismy na Wyspy Owcze, dobra wycieczka była wtedy, gorąco pozdrawiam wszystkie panie!

To znaczy, podziwiać Cię, czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andy
Gość





PostWysłany: 29 Sty 2007 16:52    Temat postu: akieta Odpowiedz z cytatem

Adam, ale dlaczego w tej ankiecie da sie zaznaczyc tylko jedną odpowiedź ?
Powrót do góry
Wojtek Sulewski
Administrator


Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 Sty 2007 17:32    Temat postu: Re: akieta Odpowiedz z cytatem

Andy napisał:
Adam, ale dlaczego w tej ankiecie da sie zaznaczyc tylko jedną odpowiedź ?

Przecież odpowiedzi się wykluczają.
_________________
pozdr. Wojtek
www.rejsymorskie.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
G.
Gość





PostWysłany: 10 Lut 2007 07:56    Temat postu: Re: akieta Odpowiedz z cytatem

Wojtek Sulewski napisał:
Andy napisał:
Adam, ale dlaczego w tej ankiecie da sie zaznaczyc tylko jedną odpowiedź ?

Przecież odpowiedzi się wykluczają.


no ale co jesli ktos np mial okazje i na morzu i na jeziorku?
Powrót do góry
Gosia
Gość





PostWysłany: 07 Mar 2007 11:13    Temat postu: Re: sam sex Odpowiedz z cytatem

~Kapitan Dziki Szał~ napisał:
no więc ja sie kocham ze wszystkimi i wszedzie jak jestem na morzu, nie wazne czy prowadze szkołke czy rejs czy na jeziorze, poprostu robie to, zawsze kapitan ma prawo zeby wyrwac jakas dziewczyne wkoncu mu sie nalezy, raz nawet przeruchałem cały skład jak jechalismy na Wyspy Owcze, dobra wycieczka była wtedy, gorąco pozdrawiam wszystkie panie!


Masakra człowieku... Miałam nadzieje, ze u ludzi morza, tych co je naprawde kochaja, wartosci pozostaly w lepszym stanie niz u ciebie. Tzn myślę, że wartości pozostały, tylko Ty nie masz o nich pojęcia. Nie wyobrażam sobie trafić na kapitana rejsu, którego głównym zajęciemy byłoby tylko myślenie jak tu przelecieć panienkę, lepiej zastanów się po co Ty w ogóle pływasz w takim razie. Strasznie nie lubię jak ktoś bagatelizuje tak cudowne miejsce jak morze i wykorzystuje je bez wyczucia. Ruchać to se można wszędzie, oszczędź morze i rób to na lądzie jak musisz, a morze zostaw pasjonatom, którzy naprawde wiedzą co ono znaczy i mają do niego odpowiedni szacunek. Bo przeruchanie całej załogi trochę pozostawia do życzenia, jeżeli chodzi o szacunek dla morza. Uważaj żeby sam żywioł się nie wkurzył, bo wtedy nie chciałabym być w Twojej skórze. SZACUNKU TROCHĘ (jak nie dla kobiet, to dla natury)...
Powrót do góry
les
Gość





PostWysłany: 15 Mar 2007 13:37    Temat postu: ankieta Odpowiedz z cytatem

Gosiu, jesteś OK - masz rację,
les
Powrót do góry
kaptajn
Gość





PostWysłany: 30 Mar 2007 15:29    Temat postu: sex na morzu Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi co ma wspólnego morze z ruchaniem albo szacunek do morza z ruchaniem. Debili trzeba tępić na lądzie, morzu i w powietrzu.
Powrót do góry
perez
Gość





PostWysłany: 23 Lip 2007 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~Kapitan Dziki Szał~ to erotoman gawędziarz, ot co.
Powrót do góry
non kap Fifi
Gość





PostWysłany: 31 Maj 2008 14:38    Temat postu: mój głos Odpowiedz z cytatem

Są kultury w których seks jest doznaniem prawie mistycznym. sądzę że z odpowiednim podejściem można zgrabnie połączyć z nim żeglowanie. wyobrażenie o morzu i odczucia z żeglowania to tylko i wyłącznie stan ducha (morzu wszystko jedno czy ktoś po nim pływa czy nie, a tradycyjni żeglarze pływali bo musieli a nie dlatego że tak to lubili), i jeśli seks jest dla kogoś doznaniem wyższym to może to wzbogacić odczucia z żeglowania. jeśli zaś kapitan będzie się kochał z cała (jak rozumiem) damską częścią załogi to mi się to kojarzy z pogańską zabawą przy wielkim ognisku co uważam za naszą pozytywna tradycję.

w poglądach choć może nie w sposobie ich przedstawiania zgadzam sie bardziej z Kapitanem Dzikim Szałem a mniej z lekko dewotyzującą Gosią.

pozdrawiam
Powrót do góry
urbi
Gość





PostWysłany: 26 Cze 2008 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że (kapitanowi dziki szał) pozostało tylko morze a właściwie jego wykorzystywanie do zaspakajania popędu- na lądzie nie ma szans aby jakaś laska zwróciła na niego uwagę nie mówiąc o jej poderwaniu.
Takie zachowanie nie przynosi chwały prawdziwym żeglarzom niemniej na pewno kultywuje tradycje korsarzy
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 04 Sie 2009 13:50    Temat postu: Re: seks Odpowiedz z cytatem

Wojtek Sulewski napisał:
Czy kochałes/aś się kiedyś na jachcie?


no ba:)


------

Seks, rejs & Rock&Roll Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Ankiety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group