Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zdrowe spanie i wypoczynek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirek44
Gość





PostWysłany: 09 Gru 2019 16:39    Temat postu: zdrowe spanie i wypoczynek Odpowiedz z cytatem

od długiego czasu nie mogłem porządnie się wyspać, byłem zestresowany i wiecznie zdenerwowany, pomogły mi bardzo zabiegi komorze hiperbarycznej Atamed które poleciła mi córka. Dzięki nim znacznie obniżył się poziom stresu i poprawiła jakość snu, teraz czuje że mam więcej sił i energii
Powrót do góry
basiula33
Gość





PostWysłany: 27 Mar 2020 11:38    Temat postu: sen i ciąża Odpowiedz z cytatem

kobietki jak jesteście w ciąży nie żałujcie sobie snu, wypoczynek to podstawa, ja byłam bardzo przepracowana i miałam problemy podczas ciąży, ale dzięki wsparciu lekarz Katarzyna Chaberek – ginekolog z Centrum Medycznego https://babkamedica.pl/ urodziłam zdrowego chłopaka, dbajcie o siebie i nie miejcie żadnych wyrzutów sumienia jeśli się często relaksujecie!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group