Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hotel Krakow

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrykPatyk
Gość





PostWysłany: 03 Kwi 2019 19:08    Temat postu: Hotel Krakow Odpowiedz z cytatem

Jak znaleźć odpowiedni hotel Kraków? Macie możę jakieś pomysły? Zależy mi, żeby to był ciekawy hotel w Krakowie przede wszystkim w dobrej lokalizacji. Najlepiej by było, żeby nocleg akceptował także zwierzaki, pojechałbym do Krakowa z psiakami.

Szukając takiego hotelu najbardziej, jak do tej pory podoba mi się Plaza Hotel Kraków, mają bardzo fajne opinie na TripAdvisor, no i wystarczy zobaczyć galerię hotelu na stronie - wygląda naprawdę smakowicie.

Hotel jest zlokalizowany na Podgórzu - wydaje mi się, że to bardzo fajna lokalizacja, macie jakieś opinie na ten temat? Podobno Kazimierz jest blisko a okolica jest bardzo ładna, jedna z ciekawszych i bardziej modnych w Krakowie, także muszę powiedzieć, że kusi mnie pojechanie do takiej lokalizacji.

Także kochani, niech nie będę zdany jedynie na łaskę opinii z TripAdvisora czy gorzej, Google - czy polecicie coś? Może znacie ten hotel Kraków? Może warto rozważyć apartamenty zamiast hotelu? To też jest coś, nad czym się zastanawiałem sporo osób mi to polecało.
Powrót do góry
Dymik
Gość





PostWysłany: 10 Kwi 2019 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o noclegach, to może podpowiecie jakiś sprawdzony hotel lub motel nieopodal Okęcia? Proszę o info, sprawa dość pilna.
Powrót do góry
Laupher
Gość





PostWysłany: 10 Kwi 2019 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich miejscówek jest na pewno sporo. Natomiast ja nie ograniczałbym się do poszukiwania hotelu w bezpośredniej okolicy. W końcu zawsze możesz skorzystać z takiego połączenia na lotnisko Chopina, które zawiezie Cię na miejsce sprawnie i niedrogo.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group