Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

2011: Włochy,Tunezja,Hiszpania, Gibraltar, Portugalia,Maroko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Ogłoszenia żeglarskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeglarska Przygoda
Gość





PostWysłany: 04 Sty 2011 13:05    Temat postu: 2011: Włochy,Tunezja,Hiszpania, Gibraltar, Portugalia,Maroko Odpowiedz z cytatem

Witam,
zapraszamy na nasze rejsy morskie w sezonie 2011. Płyniemy z Sycylii do Portugalii i z powrotem.
Po drodze: Tunis, Sardynia, Minorka, Majorka, Ibiza, Barcelona, Costa del Sol, Costa Blanca, Melilla, Gibraltar i kawałem Maroka.

Ceny rejsów już od 850zł za 7 dni. Do tego kasa rejsowa ok 10-12euro - każda załoga sama zarządza tą kasą i rozlicza ją na koniec.

Ceny można negocjować podając rozsądne przyczyny:)

Pływamy na prywatnym dużym, wygodnym jachcie. W cenie nie mamy marż pośredników, stąd konkurencyjność naszych rejsów morskich.

Wszystkie porty wymiany posiadają sensowne połączenia tanimi liniami. Wyszukiwarkę dołączyliśmy do naszej strony http://www.zeglarskaprzygoda.pl



KONTAKT:
info@zeglarskaprzygoda.pl
Tel: 606-490-541

Pozdrawiam
Kuba Gajewski[/img]
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 25 Sty 2011 11:15    Temat postu: Re: 2011: Włochy,Tunezja,Hiszpania, Gibraltar, Portugalia,Ma Odpowiedz z cytatem

Zeglarska Przygoda napisał:
Witam,
zapraszamy na nasze rejsy morskie w sezonie 2011. Płyniemy z Sycylii do Portugalii i z powrotem.
Po drodze: Tunis, Sardynia, Minorka, Majorka, Ibiza, Barcelona, Costa del Sol, Costa Blanca, Melilla, Gibraltar i kawałem Maroka.

Ceny rejsów już od 850zł za 7 dni. Do tego kasa rejsowa ok 10-12euro - każda załoga sama zarządza tą kasą i rozlicza ją na koniec.

Ceny można negocjować podając rozsądne przyczyny:)

Pływamy na prywatnym dużym, wygodnym jachcie. W cenie nie mamy marż pośredników, stąd konkurencyjność naszych rejsów morskich.

Wszystkie porty wymiany posiadają sensowne połączenia tanimi liniami. Wyszukiwarkę dołączyliśmy do naszej strony http://www.zeglarskaprzygoda.pl



KONTAKT:
info@zeglarskaprzygoda.pl
Tel: 606-490-541

Pozdrawiam
Kuba Gajewski[/img]



Hm, zapowiada się super, jednak ja chyba wolę stały lądSmile
http://www.e-toskania.pl/
Powrót do góry
jacek1949



Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 16777215
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: 12 Lut 2011 11:07    Temat postu: Do Gościa Odpowiedz z cytatem

Przypuszczasz że może być super. I nie mylisz się . Całe życie pływałem na Mazurach i Morzu Rybnickim . Dopiero jak przeszedłem na emeryturę zechciało mi się popłynąć na m. Śródziemne. Trafił mi się niezwykły rejs za przysłowiowe grosze przy przeprowadzaniu jachtu z Karaibów do Aten . I to jest przygoda życia którą choćby raz powinien człowiek przeżyć. Nie bój się więc że pochorujesz się - jeden z naszych załogantów przechorował 7 dni i w końcu zmuszony był zejść na ląd, ale był to indianin autentyczny, a ty jesteś polakiem . Więc nie pękaj i spróbuj puki jesteś młody, a napewno Ci się spodoba. Aby się nie zrazić polecam ciepłe rejony , ciepłe morze czyli m. Śródziemne . Nawet jeżeli będzie szok to mniejszy .
Pozdrowienia Cool
Jacek
_________________
Budujcie i latajcie WIATRAKOWCAMI bo na drogi się w tym życiu nie doczekamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Ogłoszenia żeglarskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group