Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Badanie USG?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żaneta_S
Gość





PostWysłany: 08 Wrz 2020 11:19    Temat postu: Badanie USG? Odpowiedz z cytatem

Wiecie może gdzie w Warszawie warto zgłosić się na badanie USG? Poszukuję sprawdzonego, profesjonalnego gabinetu.
Powrót do góry
Cukierek123
Gość





PostWysłany: 08 Wrz 2020 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma robiła ostatnio badanie USG piersi w klinice Fabskin. Mówi, że to jedna z lepszych placówek tego typu w kraju. Sama planuję tam się wybrać na zabieg odsysania tłuszczu- jestem z Warszawy.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 15 Sty 2021 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z rodziną wykonujemy badania usg w przychodni Multimed https://multimed.pl w Warszawie. Tydzień temu moja córka miała u nich wykonywane USG układu moczowego – wszystko poszło jak należy. To bardzo nowocześnie wyposażona i zadbana przychodnia, mają czuły sprzęt, a lekarze i pielęgniarki są przemiłe 
Powrót do góry
poretas
Gość





PostWysłany: 10 Cze 2022 11:56    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

W Wawie to te? korzysta?em z Multimedu. U mnie chodzi?o o podejrzenie powa?nych problemów z nerkami, zale?a?o mi na czasie. Na szcz??cie oby?o si? na strachu, ale momentami weso?o nie by?o. Multimed za?atwi? mi badanie w kilka dni. Na porz?dny sprz?cie, z konsultacj? i zaleceniami. To by? dobrze za?atwiony temat, rozwia? w?tpliwo?ci i zawsze to powinno tak przebiega?. A niestety tak nie jest. Tutaj to posz?o wzorcowo.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group