Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenia biznesowe w Krakowie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wawrzyn
Gość





PostWysłany: 25 Lis 2020 09:26    Temat postu: Szkolenia biznesowe w Krakowie? Odpowiedz z cytatem

Witajcie, szukam wartościowego szkolenia biznesowego na terenie Krakowa. Chciałbym się przebranżowić i potrzebna mi do tego elementarna wiedza z zakresu biznesu.
Powrót do góry
teresa47
Gość





PostWysłany: 25 Lis 2020 10:29    Temat postu: reklama dla biznesu Odpowiedz z cytatem

Witam,
ja mniej więcej pół roku temu szukałam firmy, która by mi pomogła zromanizować szkolenie i po nim event dla osób które wzięły udział. Prowadzę firmę w Warszawie, a więc szukałam agencji ze stolicy i ostatecznie polecono mi agencję marketingową 4 mat To wspaniali i bardzo kreatywni ludzie, już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to dobry krok. Mają wiele pomysłów i stale coś doradzają, posiadają ogromne doświadczenie ale i cały czas się kształcą. Współpracują z licznymi firmami, dzięki temu sprawnie wszystko organizują. Doskonali koordynatorzy imprez i eventów, niezawodni jeśli chodzi o outsourcing sprzedaży, jak również usługi merchandisingowe Więcej o nich można dowiedzieć się na https://4mat.pl/ polecam Smile
Powrót do góry
Kamillo202
Gość





PostWysłany: 25 Lis 2020 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą ofertą na takie szkolenia były zawsze te kursy w Krakowie. Tylko dopytaj się czy w obecnej sytuacji się odbywają, a jeśli nie, to kiedy planowane jest ich wznowienie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group