Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupno samochodu i nabijanie w butelkę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maryśka
Gość





PostWysłany: 20 Maj 2019 14:49    Temat postu: Kupno samochodu i nabijanie w butelkę Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Słuchajcie od jakiegoś czasu poważnie zastanawiam się nad kupnem samochodu używanego. Niestety, nasłuchałam się wielu niesprzyjających opinie na temat tzw. Przechodzonych samochodów. Tutaj znalazłam jeszcze inne, dodatkowe informacje https://zw.pl/news/4-sposoby-jak-nie-dac-nabic-sie-w-butelke-i-rozpoznac-oryginalne-czesci-samochodowe,139558# ale nadal czuję, że łatwo możnaby mnie oszukać, bo zupełnie nic na ten temat nie wiem Sad
Kupował ktoś? Pomoże ktoś w tym zakupie, który jest dla mnie trudny?
Powrót do góry
grzechu89
Gość





PostWysłany: 22 Maj 2019 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze zanim kupię samochód (a zmieniam auta dość często) jeżdzę do zaufanego mechanika z Krakowa Bieżanowa, który dokładnie sprawdza samochód i ocenia czy jest wart zakupu.
Powrót do góry
Mark
Gość





PostWysłany: 14 Cze 2019 19:15    Temat postu: Y Odpowiedz z cytatem

Swego czasu tez naczytalem sie wiele negatywnych opinii na temat uzywanych samochodow. Glownym problemem w tym wszystkim jest brak jakichs wiekszych regulacji dla osob oszukujacych przy ich sprzedazy. Nagminne jest to, ze licznik zostaje cofany zaraz po tym jak auto przekroczy nasza granice. Nawet kiedys byl dokument na ten temat pokazujacy jak to wyglada od srodka. Poslowie pracuja niby nad wprowadzeniem jakichs zmian do prawa karnego ale wiecie jak to bywa, wiecej sie nagadaja niz to tego warte. Na dobra sprawe to mozliwosci zakupu nowego samochodu jest duzo. Mowa tutaj o klientach indywidualnych ktorzy moga skorzystac chociazby z rat 50/50 badz atrakcyjnych rat. Finansowanie dla firmy w postaci leasingu to takze bardzo modna praktyka wsrod wlascicieli mniejszych i wiekszych biznesow. Przy nowym samochodzie nie martwimy sie o nic i mozemy jechac w daleka trase.
Powrót do góry
Jim
Gość





PostWysłany: 13 Paź 2019 12:08    Temat postu: A Odpowiedz z cytatem

Jaki z tego wszystkiego moral? Trzeba byc ostroznym na kazdym kroku. Zakup samochodu z drugiej reki to nie bedzie dobry pomysl jesli nie jestesmy obeznani w mechanice pojazdowej. Taki typowy handlarz ma na tyle oleju w glowie zeby sprzedac dane auto przed jakimis wiekszymi naprawami. Nie zaszkodzi miec takze ze soba miernik laseru. Dla ludzi chcacych spac spokojnie polecam zakup czegos z salonu. Teraz u wiekszych dealerow jak Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50 mozemy otrzymac bardzo dobry pakiet finansowania zakupu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group