Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód po zimie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ziutek
Gość





PostWysłany: 24 Maj 2019 12:24    Temat postu: Samochód po zimie Odpowiedz z cytatem

Zima to trudny czas dla naszego samochodu, Mój ma w szczególności ciężko, ponieważ nie jest garażowany co też niestety negatywnie na niego wpływa. Może jak się dorobię domu z garażem, a jest taki plan to wtedy,,będzie" mu lepiej. Warto jednak mieć parę rzeczy na uwadze - http://dlalejdis.pl/artykuly/jak_zadbac_o_auto_podczas_zimy_i_tuz_po_niej
Powrót do góry
Kapłon
Gość





PostWysłany: 04 Paź 2019 06:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie szukam jakiegoś sklepu ze sprawdzonymi częściami do auta (chodzi mi głównie o klocki i tarcze), bo przed zimą koniecznie muszę je wymienić.
Powrót do góry
Walczyk
Gość





PostWysłany: 04 Paź 2019 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij koniecznie na ofertę z EBC Brakes. Ja tam będę zamawiał hamulce do mojej Mazdy. Ofertę innych modeli również posiadają.
Powrót do góry
Kartofel
Gość





PostWysłany: 15 Paź 2019 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zimie, to koniecznie trzeba wymienić opony i dokładnie zakonserwować blachę Very Happy
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 25 Paź 2019 16:48    Temat postu: Damian Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wyposażenie aut to uważam, że warto jest zwrócić uwagę na bardzo przydatny gadżet, jakim jest specjalne pudełko na klucze James. Dzięki niemu nasze klucze będą zawsze przechowywane w odpowiedni i bardzo bezpieczny sposób. Ponadto dzięki wykonaniu z aluminium pudełko jest również skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą nowoczesnych aut, z użyciem urządzeń wykorzystujących fale emitowane przez klucze.
Powrót do góry
Karosiu
Gość





PostWysłany: 26 Paź 2019 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pudełko na klucze chyba nie jest zbyt pomocne, a kursy jak najbardziej. Warto w siebie inwestować!
Powrót do góry
markos
Gość





PostWysłany: 07 Lis 2019 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio do sprzątania samochodu zastępuje ściereczki z mikrofibrytakimi ręcznikami papierowymi w rolce przemysłowymi. Dużo wygodniejsze rozwiązanie i co najważniejsze - zero smug.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group