Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kabiny prysznicowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: 09 Sie 2018 08:01    Temat postu: Kabiny prysznicowe Odpowiedz z cytatem

Czeka mnie gruntowny remont mojej małej łazienki w bloku. Planuje wymianę całej armatury oraz kabiny prysznicowej. Znalazłem fajny model kabiny prysznicowej Sanplast - https://www.lazienkiabc.pl/Kabiny-prysznicowe-c14 Czy ktoś posiada może taką kabinę, lub chociaż potomny model kabiny tego producenta? Czekam na wasze opinie oraz sugestie.
Powrót do góry
Szaches
Gość





PostWysłany: 03 Wrz 2018 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny model kabiny i ogólnie ją polecam. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż wanna Smile .
Powrót do góry
zako32
Gość





PostWysłany: 14 Wrz 2018 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli planujesz zakup kabiny i remont domu to polecam Ci zajrzeć na tą stronę: http://1pokoj.pl
Powrót do góry
niko32
Gość





PostWysłany: 01 Lis 2018 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam http://hurtownia-express.pl/ dzięki nim wyremontowałem łazienkę tak, że wszyscy goście są pod wrażeniem Very Happy
Powrót do góry
misi3k
Gość





PostWysłany: 21 Lis 2018 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja robię remont tak, żeby w przyszłości jak najwięcej zaoszczędzić na rachunkach Smile
Powrót do góry
jankiel
Gość





PostWysłany: 11 Lut 2019 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jeśli chodzi o kabiny prysznicowe to jest na ogromny wybór na rynku armatury łazienkowej. Można też pójść w innym kierunku i po prostu zamówić sobie indywidualnie wykonaną według naszych potrzeb kabinę prysznicową. Możecie sobie zobaczyć tutaj takie szklane kabiny prysznicowe https://lustrex.pl/kabinyprysznicowe-zaklad-szklarski-wroclaw/ . Niektóre na prawdę są bardzo dopracowane i eleganckie! Very Happy
Powrót do góry
romek
Gość





PostWysłany: 21 Lut 2019 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powierzał ktoś remont łazienki tej ekipie remontowej z Krawowa? Szukam kogoś kto by sie tym szybko i solidnie zajął.
Powrót do góry
Roxxana
Gość





PostWysłany: 19 Maj 2019 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad tym, jakie szkło wybrać do kabiny prysznicowej. Widziałam,że ten szklarz z Krakowa ma w swojej ofercie kilka rodzajów szkła kabinowego. Które będzie najlepsze?
Powrót do góry
Alka
Gość





PostWysłany: 20 Maj 2019 09:20    Temat postu: Kabina czy wanna? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim Smile
Jestem na etapie generalnego remontu mieszkania i przyszedł czas na królową łazienkę. Niestety nie wiem do końca na co zdecydować się w kwestii wyboru między kabiną prysznicową, a wanną. Miejsca mam na tyle, że obie te rzeczy by się zmieściły, jednak to wielka głupota mieć i wannę i kabinę prysznicową moim zdaniem. Przez 5 lat studiów i mieszkania w akademiku przyzwyczaiłam się do kabiny prysznicowej i chyba pozostanę jej wierna. Moja mama, która robiła remont 2 lata temu była zadowolona z tej firmy. Czy ktoś korzystał może z tej firmy?
Co polecacie?
No i co byście wybrali, wannę czy kabinę?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 09 Mar 2020 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.domki.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group