Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rejsy Morskie na prawie 23m s/y Ocean-A

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Ogłoszenia żeglarskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szekla Szkoła Żeglarstwa
Gość





PostWysłany: 19 Maj 2015 09:45    Temat postu: Rejsy Morskie na prawie 23m s/y Ocean-A Odpowiedz z cytatem

Szkoła Żeglarstwa Szekla zaprasza na udział w rejsach po Bałtyku na pokładzie jachtu s/y Ocean-A, prawie 23 metrowej, nowoczesnej i komfortowej jednostki.
Jest to informacja szczególnie ważna dla osób, które chcą wypływać tzw. godziny kapitańskie.
W naszej ofercie znajdują się rejsy stażowo - szkoleniowe. Po odbyciu szkolenia istnieje możliwość zorganizowania egzaminu na stopnie żeglarskie.

Film z chrztu jachtu: https://www.youtube.com/watch?v=KJEr5sLpOY4

Maksymalna ilość miejsc do spania: 20
1 kabina 2 osobowa z węzłem sanitarnym
2 kabina 4 osobowa z węzłem sanitarnym
3 kabina 2 osobowa z węzłem sanitarnym
4 kabina 2 osobowa z węzłem sanitarnym
5 kabina 2 osobowa dziobowa z prysznicem
6 kabina 3 osobowa rufowa z węzłem sanitarnym
Mesa dolna - możliwość spania - 5 miejsc ( 2 koje podwójne i 1 koja pojedyncza)

Rejsy na jachcie s/y Ocean-A:
Cena brutto zawiera: miejsce na jachcie, prowadzenie jachtu przez uprawnionego kapitana, podstawowe szkolenie żeglarskie, produkty na pełne i smaczne wyżywienie, opłaty portowe i administracyjne, paliwo, gaz, ubezpieczenie jachtu, sprzątanie końcowe jachtu, pościel do spania.
Cena nie zawiera: indywidualnego ubezpieczenia KL i NNW, dojazdu, zwiedzania i biletów wstępu do atrakcji turystycznych, korzystania z płatnych natrysków w marinie. Jest możliwość wypożyczenia kurtki os sztormiaka w cenie 50 zł za rejs.

Najbliższe terminy:
24.05.-30.05.2015 - Z portu w Gdańsku na Bałtyk - Szkolenie: jachtowy sternik morski, możliwy egzamin - cena: 1499zł - transport do portu początkowego własny.

03.06-14.06.2015 - Z portu w Gdańsku do Szczecina - Rejs Krajoznawczy (staż 100h) - cena: 2799zł - transport do portu własny.

15.06-23.06.2015 - ze Szczecina do Amsterdamu - 500Mm; Szkolenie: jachtowy sternik morski, możliwy egzamin - cena: 2199zł - transport do portu własny/autokar.

23.06.-02.07.2015 - Z Amsterdamu do portu w Szczecinie - 500Mm; Szkolenie: jachtowy sternik morski, możliwy egzamin - cena: 2599zł - transport to portu autokar.

03.07.-09.07.2015 - Z portu w Szczecinie na Bałtyk - Szkolenie: jachtowy sternik morski, możliwy egzamin - cena: 1799zł - transport do portu własny.

10.07.-19.07.2015 - Ze Szczecina do Gdańska - 500Mm; Szkolenie: jachtowy sternik morski, możliwy egzamin - cena: 2399zł - transport do portu własny.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę:

www.obozyzeglarskie.com

Mogą też Państwo napisać swoje pytania na nasz adres mailowy:

aleksander@obozyzeglarskie.com

biuro@obozyzeglarskie.com
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Ogłoszenia żeglarskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group