Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prywatny rejs czerwcowy w Chorwacjii dużym jachtem w 12 osób

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Ogłoszenia żeglarskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skipper1980
Gość





PostWysłany: 31 Maj 2011 20:33    Temat postu: Prywatny rejs czerwcowy w Chorwacjii dużym jachtem w 12 osób Odpowiedz z cytatem

Witam, zwolniły się 2 (lub 4) miejsca na organizowanym przeze mnie rejsie po Dalmacji w Chorwacji. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam po więcej szczegółów na mojej prywatnej stronie www.sail4fun.org.pl. Jestem osobą prywatną, a rejs jest organizowany na zasadzie non-profit.

Termin: 18.VI - 25.VI (4 dni urlopu, gdyż 23 czerwca to Boże Ciało; wyjazd w piątek 17.VI ok. godz. 20, przyjazd niedziela 26.VI ok. godz. 14:00).

Trasa: Murter - Primosten - Split - (Milna) - Hvar - Vinogradisce - Rogoznica - Murter lub alternatywna trasa Murter - Biograd - Zadar - Kornati - Rogoznica - (Split) - Primosten - (Sibenik) - Vodice - Murter (dokładna trasa będzie ustalana na bieżąco, w zależności od preferencji załogi i warunków pogodowych)

Uczestnicy: wiek uczestników między 20 a 35 lat, zarówno pary jak i single ; staram się aby zawsze była równowaga płci tzn. tyle samo pań co panów

Koszty: całkowity koszt wyjazdu zawierający:
- transport (dojazd i powrót wraz z paliwem, winietami, ewentualnie mandatami Smile ,
- wyżywienie (na cały wyjazd na trzy posiłki dziennie),
- ubezpieczenie jachtu,
- ubezpieczenie turystyczne załogi (NW, NNW, OC),
- czarter jachtu,
- opłaty portowe i paliwo do jachtu (czyli kasa jachtowa)
... wynosi 2 550 zł

(przy rozważaniu kosztów zwracam uwagę na bardzo duży i komfortowy jacht !!!)

Jacht: Bavaria 49 Cruiser, jacht 10/12 osobowy z 2004 roku, komfortowy i bardzo luksusowo wyposażony (5 kabin 2 osobowych plus 2 otwarte koje, trzy prysznice z toaletami, ciepła i zimna woda słodka, lodówka, kuchnia z piekarnikiem, pełne wyposażenie kuchni, ponton z silnikiem itp. itd. czyli wszystko co jest potrzebne do życia na jachcie)

Transport: do Chorwacji jedziemy dwoma samochodami, Vanem 6 osobowym i kombiakiem 4 osobowym

Pozdrawiam,
Dominik
tel. 664-208-308
e-mail: skipper1980@gmail.com
www.sail4fun.org.pl

p.s. nie jestem firmą żeglarska tylko osobą prywatną, żeglarstwo to moje hobby, a rejs jest niekomercyjny
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Ogłoszenia żeglarskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group